Пребарувај http://trkalo.mk/style/img/logoTRKALO.pnglogo trkalo mkd Нов оглас Најави се
http://trkalo.mk/style/img/logoTRKALO.pnglogo trkalo mkd
 • Возила ▾
  • »  Автомобили
  • »  Мотори
  • »  Оштетени возила
  • »  Автоделови и опрема
  • »  Останати возила
 • Недвижности ▾
  • »  Куќи
  • »  Станови
  • »  Соби
  • »  Викендици
  • »  Деловни плацеви
  • »  Ниви
  • »  Плацеви
  • »  Гарсоњера
  • »  Складишен простор
  • »  Други недвижности
 • Технологија ▾
  • »  Комјутери
  • »  Преносни компјутери
  • »  Мобилни телефони
  • »  Фиксна телефонија
  • »  Сервис за комјутери
  • »  Сервис за телефони
  • »  Телевизори
  • »  Музички инструменти
  • »  Аудио опрема
  • »  Додатоци за комјутери
  • »  Додатоци за телефони
  • »  Дигитални камери и апарати
  • »  Игри и конзоли
  • »  Таблети
  • »  Останато
 • Работа ▾
  • »  Барам работа
  • »  Нудам работа
  • »  Разработени бизниси
  • »  Разни услуги
  • »  Сезонска работа
  • »  Работа во странство
  • »  Останато
 • Услужни дејности ▾
  • »  Фризерски салони
  • »  Козметички салони
  • »  Автосервиси
  • »  Автоперални
  • »  Преработка на дрво
  • »  Металургија
  • »  Текстилна индустрија
  • »  Пластична индустрија
  • »  Курсеви по јазици
  • »  Печатење и фотокопирање
  • »  Игротеки
  • »  Туристички агенции
  • »  Транспортни услуги
  • »  Угостителство
  • »  Осигурителни компании
  • »  Рент а кар
  • »  Останати услуги
 • Дом и семејство ▾
  • »  Бебешка опрема
  • »  Бела Техника
  • »  Апарати за Домаќинство
  • »  Мебел
  • »  Уредување и Инвентар
  • »  Градежни материјали
  • »  За деца
  • »  Теписони
  • »  Украси/декорација
  • »  Врати и прозорци
  • »  Останато
 • Спорт ▾
  • »  Велосипеди
  • »  Спортска опрема
  • »  Алпинизам
  • »  Лов и риболов
  • »  Патики
  • »  Кампување
  • »  Останато
 • Животни ▾
  • »  Купувам животни
  • »  Продавам животни
  • »  Подарувам животни
  • »  Вдомување животни
  • »  Останато
 • Останато ▾
  • »  Здравје и нега
  • »  Канцелариски прибор
  • »  Школски прибор
  • »  Часовници и накит
  • »  Книги и литература
  • »  Дом и градина
  • »  Мода
  • »  Храна и Исхрана
  • »  Лични контакти
  • »  Уметност и колекционерство
  • »  Цвеќарници
  • »  Забавни игри
  • »  Стратегиски игри
  • »  Останато

Renault Reno megane 1.9 dci 120ks 6 brzini full oprema

#2348

Renault Reno megane 1.9 dci 120ks 6 brzini full oprema
Цена:

 3900 » 3,200 еур ≈ 196,800 ден.

Цената е фиксна

Вид на оглас:

Се продава


Состојба:

Половно


Огласува:

Aleksandar


Локација:

Куманово


Телефон:

078/234-870


10833  18 Септември 2019 год. 21:37

Информации:

РегистрацијаМакедонска
МенувачРачен
ГоривоДизел
КаросеријаНе е познат
Година2005
МаркаRenault
Модел88
Врати5 врати

Опис на огласот:

Renault Megane 1.9 dci so 120 ks i 6 brzini donesena od Svajcarija
---Od oprema ima:
-8x airbag
-3 sistema za prolizguvanje ( abs,esp,asr )
-tempomat
-telefon
-bord kompjuter so komandi na reketki
-senzori na svetla
-senzori na brisaci
-elektrika na site 4 stakla
-zavesi na zadnite 2 stakla
-elektrika na retrovizori
-podesliv volan po visina i sirina
-podeslivi sedista po visina i dolzina
-2 kodirani karticki
-komandi na volan
-preden i zaden naslon za raka
-halogenki
-8 aluminiumski babdazi si novi zimski 15 i letni 16
---Mala potrosuvacka so PERFEKTEN motor
napraven celosen servis ( rebrasti kajs ii se drugo ) so servisna kniska vo Svajcarija.pred 2000 km smeneto ulje i filter za ulje..kolata e reg do 03-mesec 2020 so zelen karton
Слични огласи